Будь ласка, зачекайте
Сайт завантажується
0%
cursor

Techeters
Media

02
Тип: Лендінг
Клієнт: Techeters Media
Пул робіт: UI/UX Design, Front-end & Back-end Development
Інтро

Techeters Media це маркетингова агенція нового типу, що у роботі над своїми проєктами поєднує дизайн, креатив, технології та класичні прийоми маркетингу. Саме це нам й потрібно було відобразити у промо-лендінгу компанії, щоб вирізнити її поміж інших на висококонкурентному ринку США

Рішення

Ми зробили сайт сміливим у деяких візуальних рішеннях, як от головний екран, але при цьому лаконічним, щоб він був зрозумілим для користувачів. Дизайн та анімації сайту створені таким чином, щоб передати настрій бренду та окреслити підхід компанії до роботи.

Оскільки агенція працює з технологічними компаніями та стартапами, ми створили такий сайт, щоб він створював враження технологічного та професійного бутика для клієнтів Techeters

Дивитися сайт

Візуал

Ключові моменти

Головний екран

Оо, насправді це наша гордість у цьому проєкті. Креативна концепція сайту поєднує у собі натяки на технологічність та мистецтво, тому ми вирішили відобразити це з перших секунд знаходження користувача на сайті. Дизайн з закругленими краями, та флюїди у брендових кольорах, які наче фарби розлиті на полотні митця, тянуться за курсором користувача — спробуйте самі!

Піксельна анімація — це такий собі натяк на технологічність, який нам вдалося реалізувати у анімації тексту та навіть у анімації зображень, коли користувач наводить на них курсор. Це незвичне рішення було запозичене та інтегроване у сайт з компьютерних ігор, які поєднуть у собі візуальну красу та технологічність.

Мобайл

На сьогодні, мобільний дизайн не менш важливий, ніж для ПК

Нагороди

  — Цей сайт виграв міжнародні нагороди
  — Цей сайт виграв міжнародні нагороди

Більше проєктів

Усі проєкти